KONST / Litografier / Litografisk affisch 13152022
*
nr 1315 2022
Litografisk affisch
Picasso, "Cote d Azur", Henri Duchamps lith. Ej signerad. Bladets mått: 99x66 cm
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 mars 2020
kl 20:57:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/3 07:03:42
1
700 kr
8/3 16:10:50
2
800 kr
18/3 18:46:11
3
900 kr
23/3 20:44:38
4
1.000 kr
23/3 20:48:27
5
1.300 kr
23/3 20:48:50
6
1.700 kr
23/3 20:50:14
5
1.500 kr
23/3 20:50:14
6
1.600 kr (Budbetjänt)
23/3 20:51:26
5
Vinnande bud
23/3 20:52:39
6
1.900 kr
23/3 20:52:39
5
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
23 mar
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: henri duchamps lith litografier litografisk affisch pablo picasso picasso
-
6010 Litografisk af..
Matisse, Musée Nice, Ej signerad, oramad. Bladets ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:18
-
6009 Litografisk af..
Picasso, "Cote de azur", oramat löst blad, oramad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:19
*
Litografisk affisch
Läs om budbetjänten
Läs mer om Grafik
nr 1315 2022
Litografisk affisch
Picasso, "Cote d Azur", Henri Duchamps lith. Ej signerad. Bladets mått: 99x66 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 2.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 mars 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/3 07:03:42 | 1 | 700 kr |
8/3 16:10:50 | 2 | 800 kr |
18/3 18:46:11 | 3 | 900 kr |
23/3 20:44:38 | 4 | 1.000 kr |
23/3 20:48:27 | 5 | 1.300 kr |
23/3 20:48:50 | 6 | 1.700 kr |
23/3 20:50:14 | 5 | 1.500 kr |
23/3 20:50:14 | 6 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
23/3 20:51:26 | 5 | Vinnande bud |
23/3 20:52:39 | 6 | 1.900 kr |
23/3 20:52:39 | 5 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
23 mar
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: henri duchamps lith litografier litografisk affisch pablo picasso picasso
-
6010 Litografisk af..
Matisse, Musée Nice, Ej signerad, oramad. Bladets ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:18 -
6009 Litografisk af..
Picasso, "Cote de azur", oramat löst blad, oramad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:19